Munzur İksiri | Sağlığınız İçin

Munzur İksiri

Bu Mucize karışım diye adlandırılan bu karışımının insan vücuduna yararlarını saymakla bitiremeyiz.

Kendi aralarında tek başlarına yararları oldukça fazla olan bu Vitamin ve protein depolarının karışımıyla meydana gelen ise tam anlamıyla bir mucize olarak görülmektedir.

Başta Metabolik sendrom kriterlerini düzenlemek isteyenlere, LDL Kolestrolü düşürür HDL kolestrolü yükseltir trigliseriti ayarlar, tansiyon ve şekeri olumlu yönde etki eder B 12 Vitamin dahil bütün vitamin eksikliklerini yükseltir.

Kansızlığı ( HGB ) düzenler Alt- AST Kara ciğer enzimlerini düzenlemesine yardım eder.

Vücudun zinde kalmasını sağlayan bu karışım aynı zamanda,vücuda canlılık katar,metabolizmayı hızlandırır,bedenin ve zihnin yorgunluğunu alır,bağırsak metabolizmasının düzenli çalışmasını sağlamaya yardımcı olur,hücrelerin yenilenmesinde çok etkilidir.

Hormonal sistemin uyarılmasını etkilemekle kalmaz,Sporculara enerji ve alanlarındaki başarıları için ekstra güç vermeye yardım eder.

BİZE ULAŞIN
Munzur İksiri | Sağlığınız İçin

Misyonumuz

"Doğal Arı Ürünlerini Üreticiden Tüketiciye Ulaştırmak" Arı ürünlerinin en doğal halinin üretilmesi, ürün çeşitlerinin sağlanması, gerekli proseslerin yapılması ve değerli tüketicilere ulaştırılması;

Vizyonumuz

Şeffaf üretim, dijital pazarlama, katılımcı yönetim ile tüketici ihtiyaç ve isteklerinin uygun kalite, istenilen zaman ve düşük maliyetlerle sağlanması.